Koupili jsme "SQUASH"

        Již delší dobu jsme věděli, že pronajaté prostory, ve kterých podnikáme nejsou pro naše další fungování optimální. Že nebyl objekt reprezentativní, to bychom překousli. Ale pracovní podmínky, zejména v zimních měsících nás nutily tuto situaci řešit. Změna majitele objektu a jeho záměr srovnat „nás“ se zemí byl nakonec poměrně slušným hnacím motorem vše ještě uspíšit.

       Situaci na realitním trhu jsme sledovali již dlouhou dobu. Ale skloubit naše požadavky také nebylo jednoduché. Postupem času, jak se naše firma rozrůstala, se zároveň zvyšovaly požadavky na velikost využitelného prostoru. Dalšími kriterii byla dostupnost, možnost parkování, atd.

Po mnoha prohlídkách s různými realitními kancelářemi přišel den „D“. Kamarád pracující v realitách nám zavolal a nabídl prohlídku „Squashového“ areálu. Jelikož jsme byli zvyklí obhlížet „ledacos“ tak jsme nezaváhali a z povinnosti se šli podívat. Nedá se říci, že to byla láska na první pohled. Ale při rekognoskaci terénu jsme zhodnotili „že by to nějak šlo“. 

          Až postupem času jsme pochopili, že rozdíl mezi záměrem na papíře a realizací je celkem značný. Nebudeme vás unavovat technickými a jinými problémy, se kterými jsme se denně, kromě naší běžné práce, potýkali. Ani vám nebudeme líčit strasti s úřední mašinerií naší skvělé demokratické republiky, potažmo skvělé EU. Díky dobře vybrané stavební firmě Figis pana Vítězslava Hájka a všem subdodavatelům vše dopadlo lépe než jsme čekali. Dík patří též všem obětavým pracovníkům naší firmy při stěhování a zabydlování se.

         Letos naše firma oslaví 20. let výročí založení. Je nám ctí vás pozvat k nám do nových reprezentativních prostor. Přijďte a nechte si vyrobit reklamu od odborníků.

 

Těšíme se na vás